The biggest sale of the year has begun: Black Friday 20% off everything

Dominika Morávková

úspešná herečka a hlavná hrdinka v našom seriáli Morávkovci

Dominika Morávková

úspešná herečka a hlavná hrdinka v našom seriáli Morávkovci

Myslím si, že každý z nás má to svoje obľúbené. Záľuby, značky, kozmetiku, jedlo… A našu rodinu už nejakú dobu obohacuje Powerlogy o zážitky. Chuťové aj pracovné.

Powerlogy nám otvorilo možnosť spolupráce a to pre nás blízkym, kreatívno-umeleckým spôsobom.

Mňa osobne baví okrem herectva aj varenie a pečenie. Manžel Janko zase veľmi rád skladá hudbu. A dcérku Amáliu baví snáď všetko, čo spolu vymyslíme, pretože je okolo toho vždy kopec srandy. 😊 A tak pre vás spolu s Powerlogy tvoríme videá s jednoduchými receptami pre deti aj dospelých. Veríme, že vás inšpirujú a zabávajú.

Keď sme vyskúšali Powerlogy produkty po prvý raz, pochopili sme, že si bez výčitiek môžeme dopriať zdravšie dezerty či dobroty pre deti. A okrem “maškŕt” sa vždy vieme spoľahnúť na vynikajúcu kávu a kolagén. Do detských pokrmov odporúčame jednoznačne ghee maslo – to sa u nás ujalo okamžite. Neodmyslitelnou súčasťou bežného dňa sú u nás Powerlogy raňajky. Každý z nás má svoj obľúbený krém, ktorým si svoju porciu dochutí (u mňa rozhodne vyhráva pistáciový a najsamlepší kešu krém 😋). No a po športe sa vždy teším na funkčnú výživu vo forme Plant Proteinu.

Staň sa ambasádorom

Chceš sa stať aj ty ambasádorom a zástupcom značky?

Napíš nám

Every week can be a step forward

Subscribe to Powerlogy newsletter