The biggest sale of the year: Black Friday 20% off everything

Veronika Očipová

fitness koučka, blogerka, spisovateľka

Veronika Očipová

fitness koučka, blogerka, spisovateľka

Bývala reprezentantka a majsterka Slovenska v Armwrestlingu. V súčasnosti fitness koučka, blogerka a autorka knihy UVEDOMENIE SA. Miluje písanie, ľudí, život a vôňu kávy. Vo voľnom čase sa zaujíma o osobný rozvoj a rada cestuje.

Veronika sa v stravovaní predovšetkým riadi pocitom a v jej jedálničku sú hlavne funkčné potraviny, ktoré pozitívne ovplyvňujú výkon. Produkty od Powerlogy sú dennou súčasťou jej stravy. Deň začína kávou Organic espresso s MCT olejom, BIO maslom a BIO cejlónskou škoricou.

Nie je dôležité, čo sa nám v živote deje, ale to, aký postoj k tomu zaujmeme.“

„Táto káva ma skvelo naštartuje do práce, pred tréningom alebo keď som na cestách. Môj stravovací režim prispôsobujem tomu, aký mám deň, čo cítim, čo vykonávam a kde sa nachádzam. Väčšinou mi stačí len ranná káva a neskorší obed, ktorý závisí od typu tréningu. Ak mám ťažký tréning a moje telo si pýta sacharidy, tak si dám ryžu, zemiaky alebo kváskový chlieb. Ak mám ľahký tréning alebo relaxujem, úplne si vystačím so zeleninou a kvalitným ovčím syrom alebo bio bryndzou. Poväčšine sa stravujem 1 – 2 x denne. Telu to stačí a pre mňa nie je potrebné jesť viac. Dôležité je riadiť sa vlastným skutočným pocitom, napr. hladom, a takisto intuitívne vyberať kvalitné potraviny, ktoré vyživujú telo. Testovať na sebe, čo mi potraviny po zjedení spôsobujú, pretože aj zdravé potraviny môžu byť pre mňa nevhodné.“

Rada varí, experimentuje a vymýšľa nové recepty aj s ostatnými produktmi, ako je kokosový krém, power nugát, mandľové maslo, ghee maslo, kokosový olej a kolagén. Z týchto produktov vznikajú rôzne jedlá a sladké dezerty pre rodinu, známych a klientov. Recepty pravidelne uverejňuje na svojom Facebooku a webstránke.

Staň sa ambasádorom

Chceš sa stať aj ty ambasádorom a zástupcom značky?

Napíš nám

Every week can be a step forward

Subscribe to Powerlogy newsletter